(VIDEO) Srbi nemoćni pred "milionerima" : Borusija samlela Ajntraht na Vestfalenu!

14.02.2020

22:00

Fudbaleri Borusije Dortmund slavili su 4:0 na svom stadionu protiv Ajntrahta iz Frankfurta i tako su preuzeli drugo mesto na tabeli Bundeslige.

Fudbaleri Borusije Dortmund

Borusija je od starta preuzela totalnu kontrolu nad mečom. Gerero pogađa stativu iz slobodnjaka, da bi minut kasnije tražili "milioneri" i penal, ali ništa od toga.

Do vođstva domaći stižu preko iskusnog Piščeka, Poljak koristi asistenciju Hakimija u 33. minutu.

Povratak sa pauze je bio košmaran za gostujuće igrače. Džejdon Sančo na krajnje lak način koristi prazan prostor na levoj strani i udvostručuje vođstvo svog tima u 50. minutu.

Samo četiri minuta kasnije na semaforu stoji 3:0, strelac je Haland, Hakimi piše još jednu asistenciju.

Sam Hakimi je imao šansu da dođe do gola, ali lopta prolazi pored gola. Njegov kolega na levom beku Gereiro stiže do pogotka, Trap ne može da brani šut Portugalca za 4:0.

Imao je Torgan Azar šut za "petardu", ali se Trap ovog puta istakao odličnom odbranom.

Filip Kostić je odigrao svih 90 minuta, dok je umesto Mijata Gaćinovića već na poluvremenu ušao Bas Dost.