Juventus ponovo primio gol, ipak tri boda u gostima!

22.02.2020

19:26

Spal je dočekao aktuelne prvake, pokazali su zube, ali su gosti iz Torina ipak odneli ceo plen, slavio je Juventus sa 1:2 (0:1).

Kristijano Ronaldo i Huan Kvadrado

Postigao je Ronaldo gol na samom startu, ali je on poništen zbog ofsajda, nakon intervenicije iz VAR sobe.

Dibala potom pogađa stativu, da bi domaćin pripretio preko Čjoneka u 38. minutu, ali je Poljak bio neprecizan.

Poveli su u 39. minutu "Bjankoneri", Kuadrado je centrirao sa desne strane, na drugoj stativi našao se Kristijano Ronaldo, koji je bez većih problema nastavio svoj golgeterski niz.

Bio je to njegov 21. gol u Seriji A i 11. vezani meč u italijanskom šampionatu na kojem se upisao u listu strelaca.
Huan Kvadrado i Kristijano Ronaldo

Nije bilo promene rezultata do odlaska na odmor, da bi nakon 10ak minuta igre u nastavku gostima pripretio najpre Kuadrado, ali je Beriša sjajno intervenisao, da ib potom Remzi šutirao tik pored gola rivala, koji minut kasnije.

Ipak, već u 60. minutu je Velšanin bio daleko precizniji, sjajnim lob udarcem je matirao protivničkog golmana i duplirao prednost "Stare dame".

Nije to bio kraj, igrao se 67. minut kada su gosti iz Torina skrivili penal, što je potvrdio i VAR, Petanja je uzeo loptu i potom sa kreča smanjio na 1:2.

Velika šansa u 85. minutu za "Staru damu" da otkloni sve dileme, ali Ronaldo iz slobodnjaka pogađa prečku!