Učenik bolji od učitelja: Čelsi "razmontirao" Everton na "Stamford Bridžu"!

08.03.2020

15:57

Fudbaleri Čelsija ubedjivo su pobedili Everton 4:0 u utakmici 29. kola engleske Premijer lige.

Fudbaleri Čelsija

Mejson Maunt je majstorijom "načeo" goste, a onda je Pedro povisio na 2:0 posle divne akcije, već posle 20 minuta igre.

Sve dileme, ako ih je uopšte bilo, početkom drugog poluvremena rešio je Vilijan snažnim udarcem sa ivice kaznenog prostora.

Ubrzo posle toga konačan rezultat postavio je Žiru.

Pobeda je slađa osim visokog rezultata jer je učenik Frenk Lampard nadigrao iskusnog Karla Anćelotija.

Čelsi se ovom pobedom učvrstio na mestu za Ligu šampiona - četvrtom, sa pet bodova više od Vulvsa i dva manje od Lestera, dok je Everton tek na 12. poziciji.