Prazne i tribine i mreže: Bez pobednika u velikom turskom derbiju!

15.03.2020

19:00

Danas je odigran veliki derbi Istanbula u okviru 26. kola turske Superlige između Galatasaraja i Bešiktaša.

Fudbaleri Galatasaraja

Zbog koronavirusa nije bilo publike na tribinama, a nije bilo ni pogodaka na Turk Telekom stadionu.

Imao je domaćin i više od igre, ali "crni orlovi" su ipak zatresli mrežu sredinom prvog poluvremena.

No, pogodak je poništen zbog ofsajda, a Galata je do kraja meča propustila nekoliko prilika da ostvari pobedu nad gradskim rivalom.

Na kraju, 0:0, u igru je u 67. minutu ušao i reprezentativac Srbije Adem Ljajić, ali nije uspeo da utiče na promenu rezultata.

Galatasaraj se nakon 26 mečeva nalazi na trećem mestu Superlige sa 50 bodova, dok šest manje ima Bešiktaš koji zauzima petu poziciju.