(VIDEO) Nije loše: Tadžikistanski fudbal - tuča, dva crvena kartona, 7 komada u mreži, jedan evrogol!

10:37

Belorusija, Nikaragva, Tadžikistan... ti države u kojima fudbal nije stao usled pandemije korona virusa!

RepublikaFoto: youtube.com/ Libero IDN
Fudbaleri Istiklol Dušanbe

A upravo iz ove poslednje stiže nam sjajan gol koji bi našao svoje mesto u "pregledu" čak i da se igraju najjače lige sveta.

Domaćin Dušanbe 93 dočekao je Istiklol Dušanbe i ubedljivo je poražen rezultatom 7:0.

Manučekr Džahilov je bio trostruki strelac, a upravo je on bio tvorac tog fenomenalnog gola na isteku pola sata igre.

Meč je obeležila i tuča u finišu prvog poluvremena, kada su oba tima ostali sa po deset igrača na terenu.

Gosti su na poluvremenu vodili sa 2:0, da bi u nastavku "izbušili mrežu" domaćina.