(VIDEO) ZVEZDA RUTINSKI SAVLADALA MAČVU 4:0

14.10.2017

16:03

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Mačvu na domaćem terenu 4:0, u okviru 13. kola Superlige Srbije.

RepublikaFoto: crvenazvezdafk.com
Još jdan pobeda: Fudbaleri Crvene zvezde

Izabranici Vladimira Milojevića su ravnopravno rasporedili četiri pogotka, pošto su po dva puta u prvom i drugom poluvremenu dali golovima Šapčanima.

Golman gostiju Filipović je odbranio penal Boaćiju, koji je u 20.minutu uspeo da se upiše u strelce.

Do kraja poluvremena sopstvenu mrežu pogodio je Protić.

U nastavku meča crveno-beli su nastavili u istom ritmu, Pešić je u 57. minutu na asistenciju Radonjića postigao treći gol na utakmici.

Konačan rezultat postavlja Luka Ilić prvim golom u crveno-belom dresu. Posle kornera lopta se odbila na ivicu šesnaesterca, gde je dočekao Luka Ilić i preciznim i snažnim udarcem pogodio cilj.

Na kraju meča, severna tribina je bakljadom, petardama, zastavama, pružila podršku svojim igačima pred duel u trećem kolu Lige Evrope protiv Arsenala, 19. oktobar.