Srbin "kupio" Hrvate za 12 minuta!

11.06.2020

20:47

Srpski napadač Ognjen Mudrinski postigao je svoje prve golove u dresu Gorice otkako je na polusezoni stigao iz Jagjelonije.

Ognjen Mudrinski

Mudrinski je bio dvostruki strelac na gostovanju Interu iz Zaprešiću (3:0), i to nakon što je dobio priliku da uđe sa klupe kao rezerva. Na teren je kročio u 73. minutu, zatim je u 78. nogom postigao svoj prvi gol, a sedam minuta kasnije udarcem glavom je postavio konačan rezultat.

Mudrinski je do sada sakupio jedva 90 minuta otkako je stigao na pozajmicu i osim ova dva gola na svom kontu ima i jednu asistenciju.

Gorica je trenutno na sredini tabele sa 39 bodova, Inter je zakucan za dno tabele sa 17.