Loša uvertira Vojvodine pred Partizan: Inđija rutinski slavila na domaćem terenu!

14.06.2020

15:35

Fudbaleri Inđije pobedili su na svom terenu Vojvodinu sa 2:0, u utakmici 29. kola Linglong Superlige Srbije.

Slavlje fudbalera Inđije

Strelac prvog gola bio je Nebojša Bastajić u 23. minutu, a pobedu je obezbedio Stefan Purtić golom u prvom minutu nadoknade vremena.

Inđija je ostvarila drugu uzastopnu pobedu, ukupno sedmu u ligi i sa 25 bodova zauzima 13. mesto na tabeli.

Vojvodina je pretrpela šesti poraz i treća je sa 59 bodova. Novosađani imaju dva boda manje i utakmicu više od drugoplasiranog Partizana.

U poslednjem 30. kolu Inđija će igrati na gostovanju protiv Javora, a Vojvodina će dočekati Partizan.