(VIDEO) Lagana "trojka" Junajteda: Bruno Fernandeš ponovo bacio u trans ljubitelje fudbala!

30.06.2020

21:18

Mančester Junajted je nastavio seriju dobrih rezultata, pošto je u gostima pobedio Brajton rezultatom 3:0 (2:0) u 32. kolu Premijer lige.

FK Mančester junajted

Nakon pobeda nad Šefildom i Noričem, Junajted je bez problema pobedio i Brajton, a heroj je bio dvostruki strelac Bruno Fernandeš, mada je i mlađani Grinvud zablistao sa golom i asistencijom.

U 16. minutu, Van-Bisaka je dodao Grinvudu, a ovaj odradio sve ostalo, pogodio prvi ugao za 0:1.

U 29. minutu, kombinacija koju navijači Junajteda žele da vide - Pogba odlaže povratnu za Bruna, a ovaj sa ivice kaznenog prostora pogađa prvi ugao - 0:2.

Junajted je nastavio da igra veoma dobro, a treći gol je pao u petom minutu drugog poluvremena.

Nakon kontre, Grinvud je prelepo pronašao Bruna na drugoj stativi, a ovaj hvata volej i buši golmana za 0:3.

Do kraja, Brajton je imao jednu dobru priliku, ali se De Hea istakao maestralnom intervencijom i mreža je ostala sačuvana do kraja.