Ronaldo prekinuo post od 43 utakmice, Juventus razvalio Torino!

04.07.2020

17:50

Fudbaleri Juventusa savladali su Torino u gradskom derbiju 30. runde italijanske Serije A rezultatom 4:1 (2:1).

Kristijano Ronaldo

"Stara dama" je ponovo na sedam bodova više u odnosu na Lacio, koji svoj meč ovog kola igra večeras protiv Milana.

"Zvezda" utakmice u Torinu je Kristijano Ronaldo koji je dao treći gol za Juve, ali je karakteristično jer je to njegov prvi pogodak iz slobodnog udarca od kako je stigao u Italiju, posle 43 neuspešna pokušaja.

Pored Portugalca, još jednu izuzetnu utakmicu je odigrao Paulo Dibala. Argentinac je dugo bo zaražen koronom, al to kao da ga je samo još više naterali da pruža sjajne partije.

Sjajni Dibala je nezaustavljiv

Upravo je on doveo Juventus u vođstvo golom u 3. minutu. Do kraja poluvremena Stara dama uvećava na 2:0, a ovog puta strelac je bio Kvadrado. Ipak, u šestom minutu nadoknade prvog dela Beloti sa bele tačke smanjuje na 2:1.

U drugom poluvremenu drame nije bilo. Ronaldo je u 61. minutu konačno pogodio iz slobodnog udarca i doneo nedostižnu prednost šampionu Italije. Konačnih 4:1 autogolom postavio je Điđi u završnici utakmice.