(VIDEO) TEROR PEŠIĆA: Zvezda pregazila Radnik

Autor: I. V.

29.11.2017

18:57

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su u Beogradu Radnik iz Surdulice sa 5:0 u 19. kolu Super lige.

Slavlje fudbalera Zvezde

Utakmici su obeležili het-trik Aleksandra Pešića i povratak Branka Jovičića na teren posle tri i po meseca odsustva zbog povrede.

Ekipa Vladana Milojevića povela je posle dobrog kontranapada u 11. minutu koji je realizovao Marko Gobeljić, da bi potom Aleksandar Pešić svoj prvi gol postigao u poslednjim trenucima prvog poluvremena.

Zvezda je u drugom delu u potpunosti nadigrala rivala, koji je ostao bez snage, pa je tako Pešić do svog drugog gola došao u 71. minutu, a het-trik kompletirao je šest minuta kasnije. Konačan rezultat postavio je Jovičić u 90. minutu.

Zvezda je ovim trijumfom zadržala prvo mesto na tabeli sa 52 boda, šest više od Partizana, dok je Radnik deveti sa 22.

Aleksandar Pešić ponovo je odigrao fantastičnu utakmicu. On je asistriao Gobeljiću za prvi gol, a u nadoknadi vrmena na asistenciju mlađanog Adžića i sam je postigao gol.

Pešić je u drugom poluvremnu prvo na asistenciju Donalda postigao treći gol za Zvezdu.

U 77. minutu Pešić je napravio solo akciju i postigao treći gol na ovoj utakmici, a četvrti za Zvezdu.

Na samom kraju Srnić je izborio penal, a realizovao ga je Branko Jovičić koji se vratio posle duge pauze.