(VIDEO) REMI U ZAVEJANOJ HUMSKOJ: Stojković poklonio bod Vojvodini

03.12.2017

15:20 >> 16:58

Fudbaleri Partizana i Vojvodine igrali su bez pobednika, 1:1 (0:0) u derbi meču 20. kola Superlige Srbije

Tošić je postigao gol za Partizan, ali to nije bilo dovoljno za pobedu crno-belih

Partizan je poveo u 48. minutu, a izjednačio je Kojašević u 86. minutu.

Crno-beli su drugi na tabeli sa 47 bodova, dok Crvena zvezda na prvom mestu ima 53. Vojvodina je peta sa 32 boda.

Partizan će u narednom kolu gostovati Napretku, dok će Vojvodina dočekati Javor.

Utakmica u Humskoj kasnila je sa početkom 60 minuta zbog snega koji je padao u Beogradu. Na kraju je odlučeno da meč počne, a odigran je pod izuzetno teškim uslovima. Sneg je padao tokom cele utakmice i fudbalerima dva tima pravio probleme.

Partizan je imao više od igre, a ispustio je bod u finišu meča. U prvom poluvremenu nije bilo golova, a oba tima su propustila po nekoliko šansi. Veliki problem za Partizan predstavlja povreda Evertona, koji je morao da napusti meč u 33. minutu. Najveću šansu za crno-bele u finišu prvog poluvremena imao je Tošić, a njegov udarac zaustavio je golman Vojvodine.

Partizan je poveo u 48. minutu preko Tošića. On je nekoliko minuta kasnije zbog povrede morao da izađe iz igre. Partizan je potom imao šansu preko Pantića, a crno-beli su tražili penal u 63. minutu posle duela Miletića i Vukasovića u šesnaestercu gostiju. Partizan je potom propustio dve šanse preko Tavambe, a kazna je stigla u 86. minutu. Stojković je pokušao jednom rukom da uhvati loptu posle centaršuta, on mu je iskliznula i pala na nogu Miletiću, a potom se odbila do Kojaševića koji je lako zatresao praznu mrežu. Do kraja utakmice nije bilo promene rezultata.

Partizan će 7. decembra gostovati u Kijevu ekipi Dinama u 6. kolu Lige Evropa.

TOK UTAKMICE:

90+7. minut - Kraj utakmice!

90. minut - Utakmica je produžena za 7 minuta.
86. minut - Vojvodina stiže do izjednačenja. Greška Stojkovića, koji je ispustio loptu, a Kojašević je pogodio mrežu crno-belih
82. minut - Slobodan udarac za Partizan. Pantić sa oko 16 metara šutira preko gola.
73. minut - Utakmica je prekinuta da bi redari očistili linije. Bakljada Grobara.
68. minut - Dve šanse za Tavambu. Rockov je prvo zaustavio njegov udarac i izbacio loptu u korner. Posle kornera Tavamba je pogodio stativu.
63. minut - Sporna situacija u kaznenom prostoru Vojvodine. Miletić je oboren, ali je Široki pokazao na gol aut. Žestoki protesti navijača i igrača Partizana
56. minut - Vojvodina se otvorila posle primljenog gola. Šansa za goste. Mihajlović glavom šutira pored gola
52. minut - Nova šansa za crno-bele. Ovog puta Pantić nije uspeo da zatrese protivničku mrežu. Novi maler za crno-bele. Povredio se Tošić, koji je morao da napusti teren
48. minut - GOLLLL!!! Partizan vodi 1:0. Tošić se upisao u strelce. Miletić je centrirao, a lopta se odbila od igrača Vojvodine do Tošića, koji je zatresao protivničku mrežu.

II poluvreme

45+1. minut - Kraj prvog poluvremena

40. minut - Sneg i dalje pada. Teški uslovi za igru. Bakljada navijača Partizana
38. minut - Velika šansa za crno-bele. Tošić je izašao sam ispred Rockova, ali je golman Vojvodine spasao svoj gol.
37. minut - Velika prilika za Vojvodinu, ali je u poslednji trenutak odbrana Partizana zaustavila udarac Kojaševića.
33. minut - Everton je morao da napusti igru zbog povrede. Umesto njega u igru je ušao Radin
29. minut - Velika prilika za Vojvodinu. Stojković zaustavlja udarac Kalezića, a potom interveniše odbrana crno-belih
25. minut - Sneg i dalje pada. Teški uslovi za igru na stadionu u Humskoj.
20. minut - Kakva šansa za Tavambu!
18. minut - Inicijativa Partizana, ali i dalje bez golova
10. minut - Crno-beli traže penal, pošto je Tavamba pao u kaznenom prostoru gostiju, Široki odmahuje rukom
5. minut - Dobra šansa za Vojvodinu. Kalezić šutira, a siguran je na golu Stojković
3. minut - Prva prilika za Partizan. Tošić je oboren na oko 18 metara od gola, a sudija pušta prednost. Miletić ubacuje loptu u kazneni prostor, ali je intervenisala odbrana Vojvodine.
1. minut - Utakmica je počela

Utakmica je trebalo da počne u 15 sati, ali je pomeren za sat vremena zbog snega koji pada u Beogradu.