(VIDEO) GROBARI GRME: Zar ovo nije bio penal za Partizan, a za Zvezdu protiv Bačke jeste!?

03.12.2017

20:17

Navijači Partizana ogorčeni su na sudiju Zorana Širokog koji je vodio derbi meč 20. kola između crno-belih i Vojvodine.

Detalj sa utakmice između Partizana i Vojvodine

Partizan i Vojvodina su igrali 1:1. Crno-beli tvrde da su oštećeni u 63. minutu i tvrde da im Široki nije svirao penal posle duela Miletića i Vukasovića.

Navijači Partizana podsećaju na detalj sa utakmice 20. kola između Bačke i Crvene zvezde, koja je završena 2:2. Crveno-beli su stigli do izjednačenja u finišu utakmice i to iz penala. U šesnaestercu Bačke pao je Aleksandar Pešić, a sudija Marko Popović je pokazao na belu tačku. Siguran izvođač je bio Boaći u 86. minutu.

Navijači Partizana podsećaju da je sudija Popović dobio dres Crvene zvezde pre početka meča.