07.12.2017

19:41 >> 22:02

Fudbaleri Crvene zvezde obezbedili su proleće u Evropi!

Slavlje na "Marakani"

Pred krcatim stadionom "Rajko Mitić", u odlučujućoj utakmici, direktnoj za nastavak takmičenja, crveno-beli su savladali Keln 1:0.

Jedini strelac na meču bio je Slavoljub Srnić u 22. minutu meča, posle prve prave akcije domaćeg tima.

Utakmica nije bila previše uzbudljiva, a najopasniji u nemačkom timu bio je bivši igrač Partizana Miloš Jojić.

U drugom meču iz ove grupe Arsenal je deklasirao BATE Borisov 6:0

Tok meča:

kraj meča

90. minut:  Boaći je mogao da stavi tačku na utakmicu, s obzirom da je istrčao sam pred golmana Kelna ali je neprecizno šutirao

88. minut: Račić ulazi umesto Kange

77. minut: Kanga šutira iz daleka ali daleko preko gola

73. minut: Za malo kratak Vujadin Savić posle centaršuta iz kornera! Osam su izveli gosti a četiri domaćini

65. minut: Miloš Jojić je dobio žuti karton

55. minut: Zvezda prepustila inicijativu Kelnu i vrebaju priliku iz kontre

46. minut: Počelo je odlučujuće poluvreme za Zvezdu

I poluvreme

45. minut: Poluvreme. Crvenu zvezdu deli još 45.minut od proleća u Evropi!

34. minut: Jojić ponovo u prilici pred golom Zvezde. Odneo je Srbin loptu ispred Le Taleka šutirao i pogodio spoljni deo mreže

27. minut: Srnić pronalazi Boaćija duboko na polovini Kelna, ovaj povratnom loptom pronalazi Kangu koji blago šutira ka golu gostiju

22. minut: GOOOOL- Slavoljub Snimić dovodi Zvezdu do prednosti! Prva prava akcija crveno-belih i 1:0

13. minut: Keln opasniji! Najbolju priliku imao je bivši igrač Partizana Miloš Jojić, ali je šutirao pravo u golmana Zvezde.

12.minut: Posle kornera, koji je izveo Jojić, prvi put je morao da interveniše golman Zvezde Borjan

10. minut: Opipavanje snaga na početku meča. Keln je izveo tri uzastopna kornera, ali ni jednom nije bilo opasno po gol Borjana

1. minut: Utakmica je počela

21.00 - Navijači Kelna su bacili baklju a ona je pala neposredno ispred dece koja se nalaze na stadionu

RepublikaFoto: St/S. MARJANOVIĆ