(VIDEO) Dijaz i Fekir rešili derbi Francuske

17.12.2017

22:33

U derbiju Francuske na svom terenu Lion je savladao Marsej sa 2:0. Strelci su bili Marijano Dijaz i Nabil Fekir.

Dijaz je ponovo bio strelac

Marsej nije slavio u Lionu deset godina, a već posle šest minuta i gola Fekira kom je kumovao golman gostiju Mandanda bilo je jasno da će i danas teško do pobede.

Na poluvreme se otišlo sa minimalnom prednošću domaćina. U 51. minutu Marijano Dijaz iskoristio je centaršut Maksvela Kornea i glavom zakucao loptu u mrežu.

Lion je večerašnjom pobedom se izjednačio sa Monakom koji zauzima drugu poziciju na tabeli sa 38 bodova.