(VIDEO) Juventus izbacio Torino: Mihajlović "pocrveneo"

03.01.2018

22:10

Fudbaleri Juventusa pobedili su ekipu Torina sa 2:0 i plasirali se u polufinale Kupa Italije

Fudbaleri Juventusa

Juventus je igrao u gotovo najjačem sastavu i gosti u takvoj situaciji nisu imali mnogo čemu da se nadaju.

Daglas Kosta je u 15. minutu doneo prednost "staroj dami", a konačan rezultat postavio je Mario Mandžukić u 67. minutu.

Vanja MIlinković Savić branio je za ekipu Torina na ovoj utakmici i imao je nekoliko odličnih odbarana, dok Adema Ljajića i dalje nema zbog povrede.

Trener "bikova" Siniša Mihajlović je u drugom poluvremenu isključen jer je u nekoliko navrata burno reagovao i žestoko protestovao kod glavnog arbitra.

Juventus će u polufinalu igrati protiv Atalante, a drugi polufinalni par čine Milan i Lacio. Prve utakmice polufinala na programu su 31. januara, dok se revanši igraju 28. februara.