(VIDEO) "SLEPI MIŠEVI" PALI NA KANARIMA: Las Palmas pobedio Valensiju

20.01.2018

22:17

Fudbaleri Las Palmasa pobedili su Valensiju sa 2:1, u utakmici 20. kola španskog prvenstva.

RepublikaFoto: twitter.com/SkyRevista
Slavlje fudbalera Las Palmasa

Valensija je povela u petom minutu golom Santija Mine. Džonatan Vijera izjednačio je u 20. minutu, a pobedu domaćima doneo je Džonatan Kaljeri iz penala u 52. minutu.

Valensija je meč završila sa dva igrača manje. U 52. minutu isključen je Gabrijel, a u 87. minutu Vezo.

Srpski fudbaler Nemanja Maksimović odigrao je ceo meč za Valensiju.

Valensija je ostala na trećem mestu na tabeli sa 40 bodova. Las Palmas je pretposlednji je na tabeli sa 14 bodova.

Valensija će u narednom kolu na svom terenu igrati sa Realom. Las Palmas će gostovati Atletiku.

Viljareal je na svom terenu pobedio Levante 2:1.