PUTUJ EVROPO: Partizan bez ideje i šanse završio učešće u Ligi Evrope

22.02.2018

17:28 >> 19:53

Fudbaleri Partizana poraženi su u Plzenju od Viktorije rezultatom 2:0, čime su završili učešće u Ligi Evrope.

Detalj sa meča

Za 90. minuta, ekipa Miroslava Đukića nije stvorila pravu priliku pred golom Hruške.

Mogli su domaćini do vođstva da stignu u prvom poluvremenu ali je Vladimir Stojković bio koncentrisan i u dva navrata sjajno intervenisao.

Sreća je pogledala crno-bele i početkom drugog poluvremena, tačnije u 51. minutu kada je lopta prošla pored Ostojića i Miletića došla do Reznika koji se našao sam ispred Stojkovića, i sa samo dva metra šutrirao pored gola.

Odlučujući detalj desio se u 67. minutu kada se Krmančik sjajno zagradio pored Osatojića i poslao loptu ispod Stojkovića.

U nastavku susreta Đukić je izvukao Jankovića iz igre a ubacio Sumu, koji je verovatno uputio i najopasniji udarac ka golu domaćina, a lopta je završila preko gola, što samo govori o šansama Partizan u ovom meču.

Tačku na ovu utakmicu stavio je Čermak u sudijskoj nadoknadi

Izvlačenje parova za narednu rundu Lige Evrope proteći će bez klubova iz Srbije, a na programu je u petak od 13 časova.

Tok meča:

90. minut: Četri minuta nadoknade

82. minut: Suma je pokušao sa kapice ali ponovo preko prečke

78. minut: Suma na terenu umesto Jankovića

76. minut:  Janković je dodao loptu do Ožegovića koji pokušava soloprodorom da uđe u kazneni prostor gde pada ali sudija samo odmahuje rukom

71. minut: Urošević udara loptu glavom ispred Tavambe, koji je bio u boljoj poziciji, posle centaršuta Tošića iz slobodnjaka

67. minut: Krmenčik postiže pogodak! Ostojić je ostao iza napadača Viktorije, koji je u kaznenom prostoru zagradoo loptu koju šalje ispod Stojkovića

65. minut: Jevtović izlazi iz igre a Ožegović ulazi

62. minut: Drugi korner za Partizan

56. minut: Domaća ekipa je izvela sedam kornera do sada. Još uvek Partizan bez konkretnog pokušaja

51. minut: Ostojića i Miletića preleće lopta koja dolazi do Reznika koji sa dva metra šutira pored gola, mnogo sreće su imali crno-beli u ovoj situaciji

49. minut: Pantić je posle razmenjenog pasa sa Tošićem šutirao ka golu Viktorije ali ta lopta je otišla visoko preko gola

46. minut: Počelo je drugo poluvreme u kom crno-beli moraju da postignu makar jedan gol kako bi nastavili takmičenje

Po poločase hrajeme s Partizanem bez branek. #fcvp #UEL

A post shared by FC Viktoria Plzeň (@fcviktoria_official) on Feb 22, 2018 at 10:49am PST

45. minut: Sudija nije produžio ni sekund prvo poluvreme

42. minut: Partizan je izveo brz napad, ali  Janković, umesto da krene jedan na jedan, je pokušao da pronađe Tavambu u srcu kaznenog prostora pa je odbrana Viktorije uspela lako da interveniše

30. minut: Prvi korner za Partizan. Viktorija je do sada izvela pet udaraca iz ugla

25. minut: Kolar je hvatao volej posle spuštene lopte, sreća po Partizan pa je lopta otišla preko gola

22. minut: Partizan je strpljivo gradio napad, Pantić se sa dvadesetak metara odlučio na udarac koji je primorao Hrušku da interveniše. Golman Viktorije nije pokazao sigurnost ali nikog od crno-belih nije bilo u kaznenom da naleti na odbijenu loptu

18. minut: Prvi pokušaj Partizana, golman Hruška bez muke hvata tu loptu

11. minut: Dekoncentracija odbrane Partizana je mogla skupo da košta crno-bele s obzirom da je otvoren šut u kaznenom prostoru imala domaća ekipa. Stojković je sjajno intervenisao pa je potom otklonjena opasnost. U narednom napadu češkog tima, Stojković je ponovo morao da interveniše

7. minut: Domaća ekipa za sada ima terensku inicijativu, iako nije bilo konkretnih prilika, domaćin ima više loptu u nogama. Po uvodnim minutima bi se reklo da ekipa Miroslava Đukića neće srljati ka golu Viktorije

1. minut: Utakmica je počela

18. 45 - Crno-beli zapeti kao puške, scena ispred svlačionice

#uel #uefaeuropaleague #fkp #fkpartizan #partizan #volimpartizan

A post shared by FK Partizan (@partizanbelgrade) on Feb 22, 2018 at 9:22am PST

18.35 - Fudbaleri Partizana imaće podršku na ovoj utakmici. Na tribinama "Dosan Arene" "Grobari" su podeljeni na dve tribine. Pre utakmice pristalice crno-belih su zaustavile saobraćaj pa je policija morala da interveniše, a sve je prošlo bez i najmanjeg incidenta.