(VIDEO) Verder slavio u derbiju severa, KOSTIĆEV HSV KLIZI KA "CVAJTI"

24.02.2018

20:12

Fudbaleri Verdera slavili su u derbiju severa Nemačke protiv Hamburga na svom terenu 1:0 i tako gurnuli velikana ka drugoj ligi.

Fudbaleri Verdera se udaljavaju iz opasne zone

Meč je prelomljen četiri minuta pre kraja susreta, pošto je defanzivac Hamburga Van Drongelen smestio loptu iza leđa svog golmana.

Rezervista Johanson se našao u dobroj poziciji u 86. minutu, uputio je udarac, ali ga je Matenija zaustavio, a onda je u pokušaju da skine loptu sa gol linije, štoper HSV zatresao sopstvenu mrežu.

Ovo je bio i konačan rezultat ovog susreta, a naš Filip Kostić je u porazu svog tima proveo na terenu čitav meč.

Verder je ovim trijumfom uspeo da se popne na 14. mesto Bundeslige sa dva boda ispred Majnca koji se nalazi ispod crte. Hamburg je, sa druge strane, pretposlednji i ima čak sedam bodova manje od pomenutog Majnca.