(VIDEO) Sergej kralj Rima: Pobeda Fiorentine, poraz Torina

25.02.2018

16:24

Fudbaleri Lacija su zahvaljujući Sergeju Milinkoviću-Saviću pobedili Sasuolo na gostovanju sa 3:0 u 26. kolu Serije A.

RepublikaFoto: instagram.com/official_sslazio
Sergej u zagrljaju saigrača

Srpski reprezentativac je bio dvostruki strelac za nebesko-plave. Najpre je u sedmom minutu poslao projektil u mrežu Sasuola, da bi tačku na utakmicu stavio u 47. minutu. U međuvremenu je Ćiro Imobile u 31. minutu realizovao penal.

Oba tima su utakmicu završila sa igračem manje, u Sasuolu je isključen Domeniko Berardi u 54. minutu, dok je na drugoj strani Adam Maručić "pocrveneo" osam minuta kasnije.

Lacio je posle ove pobede došao na treće mesto i ima 52 boda, jedan više od Intera i dva od Rome.

Ilustracija: Foto

Fiorentina je slavila protiv Kjeva minimalnim rezultatom 1:0, Sampdorija je sa 2:0 bila bolja od Udinezea, dok je Verona pobedila Torino sa 2:1.

Adem Ljajić je za "bikove" igrao od 70. minuta.