(VIDEO) RONALDO I BEJL OBRADOVALI "KRALJEVE: Real pobedio uoči revanš meča osmine finala LŠ

03.03.2018

21:38

Fudbaleri Reala pobedili su na svom terenu ekipu Hetafea 3:1 u meču 27. kola španskog prvenstva.

Fudbaleri Reala slave pobedu protiv Hetafea

Golove za Real postigli su Bejl u 24. i Ronaldo u 45. i 78. minutu. Jedini strelac za goste bio je Portiljo u 65. minutu iz penala.

Hetafe je meč završio sa 10 igrača, jer je u 47. minutu isključen Remi.

Ronaldoje sa dva pogotka stigao do 301. gola u španskom šampionatu. Portugalac je oborio Mesijev rekord, pošto mu je za jubilej trebalo 286 utakmica, dok je Argentinac isto učinio posle 334 nastupa za Barselonu.

Real je treći na tabeli sa 54 boda, dok je Hetafe 10. sa 36.

Madridski klub će u narednom kolu gostovati Eibaru, dok će Hetafe dočekati Levante.

Real će u međuvremenu 6. marta gostovati PSŽ-u u revanš meču osmine finala LŠ. U prvom duelu bilo je 3:1 za Real.