(VIDEO) Peta uzastopna pobeda Fiorentine: Trijumfi Sampdorije i Đenove

03.04.2018

19:04

Fudbaleri Fiorentine pobedili su u gostima ekipu Udinezea sa 2:0 u utakmici odloženog 27. kola italijanske Serije A, a pobede su upisali i Sampdorija i Đenova.

Ilustracija: Foto

Fiorentina je do pete uzastopne pobede u Seriji A stigla golovima Žordana Veretua iz penala u 29. i Đovanija Simeonea u 71. minutu.

Fudbaleri Fiorentine su na osmom mestu na tabeli sa 47 bodova, dok je Udineze na 12. poziciji sa 33.

Sampdorija je slavila u gostima protiv Atalante sa 2:1.

Đanluka Kaprari je doveo Sampdoriju u vođstvo u 43. minutu, izjednačio je Rafael Toloj u 67, a konačan rezultat postavio je Duvan Zapata u 84. minutu.

Atalanta je sedma na tabeli Serije A sa 47 bodova, dok je Sampdorija deveta sa istim brojem bodova.

Đenova je pobedila Kaljari, takođe sa 2:1. Golove za pobednički tim postigli su Đanluka Lapadula u 53. i Jori Medeiruš u 90, dok je strelac jedinog gola za Kaljari bio Nikolo Barela iz penala u 62. minutu.

Đenova je sada na 12. mestu na tabeli sa 34 boda, dok je Kaljari na 14. poziciji sa pet bodova manje.