(VIDEO) Arsenal demolirao CSKA, pobede Atletika, Lacija i Lajpciga

05.04.2018

20:59

Fudbaleri Arsenala pobedili su na svom terenu ekipu CSKA 4:1 u prvom meču 1/4 finala Lige Evropa.

Slavlje fudbalera Arsenala posle pobede protiv CSKA

Po dva gola za Arsenal postigli su Remzi u 9. i 28. i Lakazet u 23. i 35. minutu. Jedini gol za CSKA postigao je Golovin u 15. minutu.

Atletiko je na svom terenu pobedio Sporting 2:0. Golove za Atletiko postigli su Koke u prvom i Grizman u 40. minutu.

Lajpcig je na svom terenu pobedio Marsej 1:0. Jedini gol na utakmici postigao je Verner u 45. minutu.

Lacio je u Rimu pobedio Salcburg 4:2. Golove za Lacio postigli su Lulić u 2, Parolo u 49, Anderson u 74. i Imobile u 76. Pogotke za goste dali su Beriša u 30. i Minamino u 71.

Za domaći tim igrali su srpski reprezentativci Dušan Basta i Sergej Milinković Savić.