(VIDEO) MOŽE I BEZ RONALDA: Real rutinski pobedio Malagu

15.04.2018

20:39

Fudbaleri Reala pobedili su u gostima ekipu Malage 2:1 u meču 32. kola španskog prvenstva.

Fudbaleri Reala slave pobedu

Golove za Real postigli su Isko u 29. i Kazemiro u 63. minutu. Jedini strelac za domaći tim bio je Rolan u 93. minutu.

Real je na ovom meču igrali bez Kristijana Ronalda, Gareta Bejla i Luke Modrića, koji su ostali u Madridu.

Real je treći na tabeli sa 67 bodova, dok je Malaga poslednja sa samo 17.

Real će u narednom kolu na svom terenu igrati sa Atletikom Bilbaom, a Malaga će gostovati Levanteu.

U ostalim današnjim utakmicama postignuti su sledeći rezultati: Eibar - Alaves 0:1, Atletiko - Levante 3:0 i Hetafe - Espanjol 1:0.