Remi u prvom duelu polufinala Kupa Srbije

18.04.2018

16:07

Prva utakmica polufinala Kupa Srbije Mačva - Mladost završena je nerešeno 1:1, pored dosta dobre i zanimljive igre dva kluba.

Ilustracija: Foto - Fudbaleri Mačve

Oba gola postignuta su u prvom poluvremenu, a prvi na scenu stupio je domaćin koji je poveo u 26. minutu preko Milinkovića. Devet minuta je trajala prednost Mačve, a goste do izjednačenja i ispostaviće se konačnog rezultata dovodi Dimić.

U nastavku susreta mreže su mirovale, a golmani dva tima su imali dosta sreće s obzirom da su igrači oba tima pogađali i stative i prečke.

Lučanci su u drugom poluvremenu bili bolji tim, stvorili su nekoliko veoma dobrih šansi, koje nisu iskoristili.

Drugi meč polufinala igra se 9. maja na stadionu Mladosti.