Ronaldo Realu spasao bod protiv Baskijaca

18.04.2018

21:50

Fudbaleri Real Madrida odigrali su nerešeno protiv Atletik Bilbaa 1:1 u okviru 33. kola Primere.

Kristijano Ronaldo

Madriđani na kraju mogu biti zadovoljni takvim ishodom, pošto su jurili zaostatak sve do 87. minuta, kad je Kristijano Ronaldo postgiao izjenačujući pogodak.

Luka Modrić je šutirao snažno, a Portugalac na putu do gola skrenuo loptu petom i smestio je u mrežu.

Prethodno je goste u vođstvo doveo Injaki Vilijams, koji je u 14. minutu iskoristio asistenciju Injiga Kordobe i sjajno bocnuo Kejlora Navasa.

Domaći su dominirali tokom čitavog meča, imali znatno veći posed lopte i 29 udarca ka golu Baskijaca (10 u okvir), ali sve do gola Ronalda nisu uspeli da savladaju Kepu.

Sa druge strane, Bilbao je iskoristio jedinu ozbiljniju priliku za gol, pa uz veliki bod vraća u Baskiju.

Za Real to je drugi remi u poslednja tri meča u ligi i sada je treći na tabeli sa 68 bodova, tri manje od drugog Atletika, a isto toliko više od četvrte Valensije.