(VIDEO) ŠAMPIONSKI KARNEVAL NA ETIHADU: Siti deklasirao Svonsi, a onda je usledila invazija navijača na teren

22.04.2018

17:45

Fudbaleri Mančester sitija pobedili su na svom terenu ekipu Svonsija 5:0 u meču 35. kola Premijer lige.

Slavlje fudbalera Sitija

Golove za domaći tim postigli su David Silva u 12, Sterling u 16, De Brujne u 54, Bernard Silva u 64. i Gabrijel Žesus u 89. minutu.

Utakmica je obeležio i povratak Benžamina Mendija posle skoro sedam meseci odsustva zbog povrede. On je dobio priliku da zaigra u poslednjih petnaestak minuta umesto Fabijana Delfa.

Po završetku utakmice usledilo je veliko slavlje igrača i navijača Sitija zbog nove titule "građana".

Siti je prvi na tabeli sa 90 bodova uz meč manje. Svonsi je 17. sa 33 boda.

Mančester siti će u narednom kolu gostovati Vest Hemu, dok će Svonsi dočekati Čelsi.