(VIDEO) Tadić dva puta pogodio!

28.04.2018

14:48 >> 15:56

Kad je teško, Dušan Tadić.. Sautempton se grčevito bori za opastanak u Premijer ligi, a naš reprezentativac postigao je dva gola u meču sa Bornmutom (2:1).

Konačno, Tadić... U 25. minutu je posle dodavanja Lemine uspeo da pogodi mrežu rivala. Bio je to njegov peti gol ove sezone.

Pred Sautemtptonom je velika borba za opastanak, a sigurno da mnogo znači što je Tadić u pravo vreme proradio.

Naš vezista je pogodio i u 54. minutu pri rezultatu 1:1. Tadić je podigao ceo stadion na noge i tako anulirao pogodak koji je postigao King u samoj završnici prvog poluvremena.

Tadićev tim je slavio i tako ostao u igri za opastanak u Premijer ligi.