PREMIJER LIGA: Petarda Lukinog Palasa, Čelsi slavio

28.04.2018

16:01 >> 18:29

U 36. kolu Premijer lige, Kristal Palas našeg Luke Milivojevića je na svom terenu razbio Lester (5:0), dok je Everton u gostima bio bolji od Hadersfilda - 2:0.

RepublikaFoto: twitter.com/dellderek88

Palas više ne mora da brine oko opstanka. Iskusni Roj Hodžson uspeo je da izvuče ovaj tim iz velike krize. Luka Milivojević je na terenu bio ceo meč, a "lisice" su dobile četiri laka gola.

Zaha i Mekartur su bili strelci u prvom poluvremenu, dok su u nastavku pogađali Van Anholt i Lotus - Čik. Peti gol postigao je Benteke sa bele tačke.

Everton je golovima Tosuna i Nijasea slavio protiv Hadersfilsa, a vest dana je da će kako sada stvari stoje Sem Olerdajs i sledeće sezone biti na klupi "karamela".

VBA se kasno probudio... Pao je Njuklas, jedini gol postigao je Rondon, ali ovaj tim nema šanse da ostane u ligi.

Čelsi je u gostima bio bolji od Svonsija, a jedini gol na meču postigao je Fabregas u četvrtom minutu.

Plavci su sada prišli Liverpulu na šest bodova, a imaju i dva meča manje, tako da nas do samog kraja čeka uzbudljiva borba.