Roma pregazila "leteće magarce", Kolarov asistent

28.04.2018

17:52

U utakmici 35. kola Serije A, Roma je na svom terenu bila bolja od ekipe Kjeva - 4:1 (2:0).

"Vučica" je prebolela Liverpul. Posle teškog poraza u Ligi šampiona, Roma je stigla do lagane pobede. Borba za drugo mesto uveliko traje pa su tri boda bila više nego važna.

Domaći su poveli preko Šika u devetom minutu. Prednost je duplirao Džeko posle asistencije Aleksandra Kolarova u 24. minutu. Roma je u nastavku ostala sa igračem manje. Žesus je zaradio crveni karton u 56. minutu, ali to nije omelo "vučicu".

El Šaravi je bio precizan u 65. minutu, a samo 120 sekundi kasnije Džeko je svojim drugim golom postavio konačnih 4:0. "Leteći magarci" su promašili penal, a naši Tomović i Radovanović su bili u sastavu gostiju. Kjevo je do počasnog gola stigao u samoj završnici meča preko Ingleza (iskupio se za promašaj sa bele tačke).