Rukavina na terenu: Baka razbio Seltu

28.04.2018

21:17

Fudbaleri Viljareala su pobedili Seltu rezultatom 4:1 u 35. kolu španske La Lige, a fantastičnu partiju je pružio kolumbijski napadač Karlos Baka.

Fudbaleri Viljareala

Sve je već bilo rešeno posle prvog dela igre na stadionu Viljareala, a Žuta podmornica za pobedu najviše može da zahvali Karlosu Baki, koji je bio strelac u 13, 35. i 38. minutu.

Napadač Selte Pione Sisto je uspeo da izjednači rezultat u 34. minutu, ali ekipa iz Galicije do kraja meča nije mogla više od počasnog pogotka protiv Viljareala.

Konačnih 4:1 postavio je fudbaler Viljareala Samu Kastiljeho u 90+3. minutu.

Za Žutu podmornicu svih 90 minuta je odigrao srpski defanzivac Antonio Rukavina.

Viljareal je šesti na tabeli sa 54 boda, dok je Selta 11. na tabeli 45 boda.