E, TO JE POŠTOVANJE NA "TRAFORDU": Slavlje Junajteda i aplauzi za rivala sa kojim su "ratovali" 22 godine

29.04.2018

17:20

U utakmici 36. kola Premijer lige Mančester junajted bio je bolji od Arsenala na svom terenu - 2:1.

U centru pažnje na ovom susretu bio je Arsen Venger... Francuz posle 22 godine napušta tim iz Londona, a i na "Old Trafordu" se videlo koliko je veliki. Toliko godina su bili u ratu, a onda se ceo stadion poklonio iskusnom stručnjaku. Dobio je dug aplauz koji ga je baš obradovao. Pored toga Vengeru je uručena plaketa i to od strane Aleksa Fergusona.

Junajted je poveo preko Pogbe, dok je 1:1 postavio Mikatarijan u drugom poluvremenu.  Činilo se da će to biti konačan rezultat, a onda je Felaini u drugom minutu sudijske nadoknade pogodio za 2:1 i trijumf Murinjovog tima.

Naš Nemanja Matić odigrao je ceo meč za domaći tim.