DVA PENALA I CRVENI KARTON: Spartak slavio, u centru pažnje sudija Obradović

13.05.2018

19:11

Tražili su Milorada Mažića i jedni i drugi. Ipak, naš najbolji sudija nije bio na centru, a njegova zamena Srđan Obradović postao je čovek o kojem će se dugo pričati posle meča u kojem je Spartak bio bolji od Radničkog iz Niša (2:0).

Spartak je slavio u derbiju koji se igrao za Evropu, ali... U centru pažnje bio je Srđan Obradović. U prvom poluvremenu nije bilo većih uzbuđenja. A odmah na startu sudija je pokazao dva brza žuta kartona i isključio je Pavkova. Nije do kraja jasno da li je igrač gostiju psovao i zašto je dobio crveni karton.

Igrao se 64. minut, a posle duela u kaznenom prostoru, Obradović je pokazao na belu tačku. Nikolić je bio precizan i Spartak je poveo. U 77. minutu isti igrač ponovo je bio precizan sa penala, a nikome na stadionu nije bilo jasno zašto je penal dosuđen.

Spartak sada ima tri boda više od Radničkog na poziciji broj tri koja vodi u kvalifikacije za Ligu evrope.