(VIDEO) ČUDO: Barsa dala četiri gola, a izgubila

13.05.2018

21:08

Fudbaleri Levantea pobedili su na svom terenu ekipu Barselone 5:4 u meču 37. kola španskog prvenstva.

Barselona je doživela prvi poraz u španskom prvenstvu ove sezone

Tri gola za Levante postigao je Boateng u 9, 30. i 49. minutu. Dva puta se u strelce upisao Bardi u 46. i 56. minutu.

Tri gola za Barselonu postigao je Kutinjo u 38, 59. i 64. minutu. Jedan gol za ekipu sa Nou Kampa dao je Luis Suarez u 71. minutu.

Srpki fudbaler Saša Lukić odigrao je ceo meč za Levante.

Barselona neće završiti španski šampionat bez poraza. Katalonci su izgubili prvu utakmicu u prvenstvu, treću ove sezone, prvu od 8. aprila prošle godine i serije od 43 meča.

Barsa je igrala bez Lionela Mesija, dala je četiri gola, ali je ipak poražena.

Espanjol je ranije danas pobedio Malagu 4:1.

Barselona je prva na tabeli sa 90 bodova, dok je Levante 15. sa 46.

Šampion Španije će u poslednjem kolu dočekati Real Sosijedad, dok Levante gostuje Selti.