(VIDEO) Svetski šampion bled na startu priprema: AUSTRIJANCI SLAVILI NA POVRATKU NOJERA!

02.06.2018

20:10

Aktuelni svetski prvak, fudbalska selekcija Nemačke, na loš način je započela pripreme pred odlazak na Mundijal u Rusiju, pošto su doživeli poraz od Austrije na prijateljskom susretu 2:1.

Nemci se obrukali u prvom kontrolnom meču

Meč je obeležio i povratak startnog čuvara mreže Manuela Nojera na gol "elfa", ali nije imao previše razloga za zadovoljstvo.

Ozil je već u 11. minutu iskoristio veliku grešku golmana Austrije i doveo je Nemce do prednosti, ali se ispostavilo da je to bio jedini pogodak izabranika Joakima Leva na ovom susretu.

U drugom poluvremenu Austrijanci prave preokret.

Prvo je Hintereger u 53. minutu sjajno reagovao na centaršut iz kornera Davida Alabe, a u 69. minutu je Šopf doneo prednost i pobedu Austrijancima.