I Spartak slavio: Sledi im opasan protivnik

19.07.2018

20:40

Fudbaleri Spartaka slavili su na stadionu Kolerejna rezultatom 0:2 (0:1), te sa ukupnih 3:1 idu u nastavak takmičenja.

RepublikaFoto: instagram.com/fcspartaksubotica
Ilustracija: Foto

Spartak je poveo u 33. minutu, strelac je bio Mile Savković, koji je postigao jedini pogodak za Subotičane i na njihovom stadionu.

Utakmica je bila veoma izjednačena, domaćin je u nastavku bio nešto bolji rival, ali je mreža srpskog predstavnika ostala netaknuta.

Pobedu Spartaka overio je Bojan Čečarić, golom u drugom minutu sudijske nadoknade.

U drugom kolu će se Subotičani sastati sa ekipom Sparte iz Praga.

Podsetimo da su u okviru prvog kola kvalifikacija za Ligu Evrope slavili i Partizan i niški Radnički.