LIGA ŠAMPIONA: Zvezdina laka trojka protiv Suduve - Ebisilio i Radonjić za miran revanš

24.07.2018

20:25 >> 20:26

Fudbaleri Crvene zvezde bili su bolji u prvom meču drugog kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Suduve - 3:0 (2:0).

Razlika u kvalitetu se videla od starta... Zvezda je odigrala solidan meč i jednom nogom je već u narednom kolu.

Posle startnih utakmica Ebisilio je pokazao da je igrač koji može mnogo. U nekoliko navrata je pretio, a onda je u 23. minutu sa distance pocepao mrežu rivala.

Nije se dugo čekalo na novi gol na "Marakani" u 35. minut posle dobre akcije Radonjić je zakucao loptu u mrežu. Reprezentativac Srbije je na startu drugog poluvremena još jednom pokazao koliko je talentovan. Postigao je strašan gol u u 58. minutu za 3:0 i veliku prednost.

Zvezda je pred 23.000 navijača stigla do važne pobede, a jedina mrlja na ovom meču je povreda Nenada Krstičića. Revanš je za sedam dana, a crveno-beli su blizu cilja.

Drugo poluvreme: Zvezda sigurna

90. minut - Kraj utakmice, Zvezda je slavila.

83. minut - Zvezda drži loptu u svom posedu.

77.  minut -  Izlazi Radonjić. Umesto njega u igri je Gobeljić.

66. minut - Meč prati 23.118 navijača.

63. minut - Ebisilio izlazi, na terenu je Jevtović.

58. minut - GOOOOLLLLLL - NEMANJA RADONJIĆ! Drugi gol reprezentativca Srbije na ovom susret je fantastičan - 3:0.

52. minut - Suduva je prvi put ozbiljno pretila. Ipak, lopta je pogodila samo spoljni deo mreže.

48. minut - Teren je klizav, kiša pada od starta meča. Ipak, Borjan je lako uspeo da ukroti jednu loptu koja je išla po zamlji.

46. minut - Drugo poluvreme je počelo!

Prvo poluvreme: Crveno-beli odlični

45. minut - Kraj prvog dela igre!

42. minut - Pokušao je Ben iz slobodnog udarca, ali nije bilo opasnosti po gol domaćih.

36. minut - Krstičić izlazi na terenu je Jovančić.

35. minut - Zvezda gazi! Gol je postigao Nemanja Radonjić za 2:0!

31. minut - Zvezda nastavlja sa napadima, sa druge strane gosti ne uspevaju da stvore šansu.

23. minut - GOOOLLLL - Zvezda vodi! Ebisilio je sa distance pocepao mrežu!

20. minut - Zvezda napada, pritisak je sve veći.

9. minut - Igra se na sredini terena, vodi se velika borba.

3. minut - Tukao je Ebisilio sa distance, ali nije uspeo da pogodi metu.

- Atmosfera sa utakmice:

1. minuta - Utakmica je počela!