(VIDEO) SPARTAK IMA PAKLENI ZADATAK! Okršaj protivnika srpskih klubova pripao Brondbiju!

05.08.2018

18:10

Protivnici srpskih klubova u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope Brondbi i Norsjiland odigrali su meč četvrtog kola u okviru Danske Superlige, gde je Spartakov protivnik bio bolji i slavio rezultatom 2:0.

Biće žestoko!

Ekipa Brondbija je od početka igrala ofanzivno, napadala, tražila prolaz kroz čvrstu odbranu fudbalera Norsjilanda, ali našli su način da savladaju bedem.

Partizanov protivnik se veći deo utakmice branio, a fudbaleri Brondbija su držali inicijativu na terenu, od njih je sve zavisilo, a tome u prilog govori činjenica da su šutnuli na gol 18 puta, dok su fudbaleri Norsjilanda uputili samo 3 šuta ka golu.

Strelci su bili Kamil Valcek u 38. minutu i Ante Ervceg u poslednjem minutu regularnog dela meča.

Evidentno je da je Bronbi bolja ekipa od Norsjilanda i da će Subotičani morati mnogo više da se potrude.