ZVEZDIN REMI STREPNJE: Spartak preživeo "Marakanu", odluka u Slovačkoj

07.08.2018

20:22 >> 20:09

U prvom meču trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona fudbaleri Crvene zvezde su na svom stadionu remizirali protiv ekipe Spartaka iz Trnave - 1:1 (1:1).

Ekipa trenera Milojevića je pred 40.000 navijača morala bolje. Gosti  su se pokazali kao tvrda ekipa, a Zvezda nikako nije mogla da probije bunker.

U 23. minutu Ben je bio precizan sa bele tačke, ali sevnula je kontra i Grendel je pogodio za 1:1 samo minut kasnije. Domaći su napadali, ali lopta nije pronašla put do gola.

Crveno-beli za sedam dana očekuje revanš u gostima i jedno je sigurno Spartak uopšte nije naivan rival i Zvezdi neće biti lako da dođe do plej-ofa i Salcburga.

TOK UTAKMICE:

Drugo poluvreme: Remi strepnje!

90. minut - Kraj utakmice!

85. minut - Zvezda napada, ali ne uspeva da dođe do gola.

79. minut - Ebesilio izlazi u igri je Simić.

78. minut - Ebesilio ponovo tuče, ali nema gola...

72. minut - Zvezda nema napadača na terenu! Milić se povredio, izašao je a u igri je Srnić.

- Na stadionu je  37.112 gledalaca!

61. minut - Ebesilio je još jednom pokušao sa distance.

53. minut - Stojiljković izlazi na terenu je Milić.

52. minut - Jović je pokušao sa distance, ali nije pogodio metu.

49. minut - Radonjić je zaradio žuti kraton.

48. minut - Pokušao je Radonjić, ali lopta je otišla u aut.

46. minut - Utakmica je nastavljena!

Prvo poluvreme: Zvezda povela pa stala

45. minut - Prvo poluvreme je završeno!

44. minut - Rada je šutirao iz slobodnog udarca, ali je lopta otišla preko gola.

40. minut - Tukao je Ebesilio iz "slobodnjaka", ali je golman Čudi bio ne mestu.

33. minut - Čvrsti su Slovaci, u svaki duel ulaze jako.

27. minut -Ben je imao veliku priliku. Golman rivala je istrčao, mreža je bila prazna, ali Ben nije pogodio.

24. minut - ŠOK na "Markani"! Sevnula je kontra, a Grendel je ostao sam i zakucao je loptu u mrežu - 1:1.

23. minut - GOOOLLLL - Ben je precizan sa bele tačke!

22. minut - PENAL ZA ZVEZDU! Krstičić je srušen.

20. minut - Gosti igraju dosta tvrdo, ovoga puta na zemlji je ostao Krstičić.

15. minut - Spartak se probudio, sve su češće pred golom domaćih.

RepublikaFoto: ST/K.KOSTIĆ

8. minut - Rodić je dobro skočio, ali Degenek nije uspeo da stigne do lopte pred golom rivala.

6. minuta - Igra se na sredini terena, nema većih uzbuđenja.

1. minut - Zvezda je krenula jako, dobra akcija, ali nije bilo šuta u gol.

1. minut - Utakmica je počela!