(VIDEO) Novi poraz Nordsjilanda pred put u Beograd!

15:35

Fudbaleri danskog Nordsjilanda doživeli su treći vezani poraz za svega 7 dana.

RepublikaFoto: fkpartizan
Detalj sa prvog meča Nordsjiland-Partizan

Alborg je u meču 5. kola danskog prvenstva savladao Partizanovog rivala u kvalifikacijama za Ligu Evrope sa 1:0. Nordsjiland nakon ovog poraza zauzima osmu poziciju u šampionatu.

Filip Ohs je bio čovek odluke, pobedonosni gol je postigao u 90. minutu, preciznim udarcem u donji levi ugao sa ivice kaznenog prostora.

U odnosu na meč sa Partizanom, trener Nordsjelanda je napravilo nekoliko promena u startnoj postavi. Danas je na delu viđen novi štoperski par, Nelson-Mumin, u veznom redu starter je bio Strunk Jakobsen, a u  napadu su od prvog minuta zaigrali Kudus i Rasmusen, koji su protiv crno-belih igrali u drugom poluvremenu.