ZVEZDA DOSANJALA SAN: Srpskim inatom do LIGE ŠAMPIONA - Degenek, Borjan i Ben heroji

29.08.2018

18:22 >> 22:48

Fudbaleri Crvene zvezde će se takmičiti u Ligi šampiona! Posle beogradskih 0:0, u Salcburgu, pred domaćom atmosferom za ekipu Vladana Milojevića bilo je 2:2!

Fudbaleri Crvene zvezde oduševljeni posle prolaza u Ligu šampiona

Sada nije važan ni kiks Borjana u desetom minutu, ni da li je start Vujadina Savića bio u kaznenom prostoru ili van, kada je sudija Čakir pokazao na penal, a svoj drugi gol na meču postigao Dabur.

Nije važno što je domaća ekipa bila bolja tokom većeg dela meča, i što je pokazala više.

Sve važno je stalo u dva minuta, kada su crveno-beli, zahvaljujući Degeneku i Benu, došli do poravnanja rezultata.

Sve je počelo kada je Pogrančić nagazio Pavkova koji se nalazio na zemlji, i deluje da je to probudilo dobro poznati inat u srpskoj ekipi, koja je od 2:0 stigla do 2:2 što je dovoljno za Ligu šampiona u Beogradu!

KRAJ

RepublikaFoto: Republika
To je tih Zvezdinih zlatnih 2:2

90. minut: Pet minuta deli Zvezdu od Lige šampiona

79. minut: Sjajna intervencija Borjana posle slobodnog udarca

74. minut: Hajdara sa distance opasno ali na sreću neprecizno

73. minut: Dabur preti golu Zvezde ali lopta odlazi preko prečke

66.minut: GOOOOOL: DEGENEK HEROJ ZVEZDE! Posle asistencije i strelac

64. minut GOOOOOL: Degenek je došao do lopte, centrao je na drugu stativu gde je bio Ben koji je loptu smestio u mrežu za smanjnje predosti

61. minut: Odvratan potez Pogrančića koji je nagazio Pavkova koji je bio na zemlji posle sudara sa jednim igračem Salcburga. Čakir pokazuje samo žuti karton

59. minut: Haidara se oprobao iz daljine ali je golman Zvezde loptu odbio u korner

51. minut: U najboljoj prilici za Zvezdu, u dosadašnjem toku meča našao se Pavkov, ali je šutirao pored gola

47. minut: GOOOOL: Penal za Salcburg, posle klizanja Savića. Dabur matira Borjana

46. minut: Počelo je drugo poluvreme

I poluvreme

45. minut - GOOOOL: Dabur je ostao sam na prvoj stativi i nije mu bilo teško da loptu smesti iza leđa Borjana

37. minut: Vladan Milojević je već posegao za izmenom, Jovančić ulazi umesto Veljka Simića

35. minut: Četvrti korner za domaćine u nešto više od pola sata igre. Zvezda izvela samo jedan

28. minut: Borjan je dobio udarac u lice pa je zatražio medicinsku pomoć

27. minut: Dabur je dugo držao loptu u kaznenom Zvezde, poigravao se sa dvojicom igrača crveno-belih ali na sreću nije uputio dobar centaršut

19. minut: Izigrali su domaćini lako odbranu Zvezde, ovaj put je Borjan bio na lopti pa nije ostavio mnogo prostora Daki da loptu smesti u mrežu

17. minut: Prodor Radonjića po levoj strani doneo je prvi korner crveno-belima na utakmici. Taman da Borjan dođe do daha s obzirom da su igrači Salcburga meč počeli u trećoj brzini

10. minut: Istračao je golman Zvezde Borjan, ali nije uspeo da stigne do lopte, to je učinio Daka koji je šutirao ali je Vujadin Savić u poslednji čas stigao i loptu odbio u korner

8. minut - Za sada domaćin opasniji protivnik. Zvezda je pokušala iz slobodnog udarca ali je Krstičić poslao visoku loptu za Savića

1. minut: Utakmica je počela

20.57 - "Delije" nisu "ispoštovale" himnu Lige šampiona, već od početka prave zaglušujuću atmosferu