BLEDA IGRA CRNO-BELIH! Minimalac Partizana u Humskoj!

02.09.2018

21:13

Fudbaleri Partizana su na domaćem terenu pobedili su Bačku sa 1:0 u okviru sedmog kola Superlige Srbije.

Mirković ne može biti zadovoljan!

Jedini gol za domaću ekipu je postigao Marković na početku drugog poluvremena, a Partizan je u poslednjih dvadesetak minuta igrao sa desetoricom jer je Nemanja Miletić dobio crveni karton.

U prvom poluvremenu nije bilo ozbiljnih prilika ni za jednu od ekipa, Partizan je u nastavku zaigrao ofanzivnije i uspeo da preko Markovića osvoji tri boda.

Partizan je minimalnim rezultatom pobedio Bačku, sada se nalazi na trećoj poziciji u domaćem šampionatu.

Crno-beli će posle reprezentativne pauze, u osmom kolu Superlige, gostovati Proleteru iz Novog Sada.