LIGA NACIJA POČELA: Gruzija izvojevala ISTORIJSKU POBEDU!

06.09.2018

16:43

Fudbaleri Kazahstana i Gruzije imali su čast da odigraju prvu utakmicu u istoriji Lige nacija u okviru grupe jedan Lige D.

RepublikaFoto: uefa.com
Liga nacija počela!

Gosti su slavili sa 2:0, a prvi pogodak u istoriji ovog takmičenja postigao je Đorgi Čakvetadze u 69. minutu.

Posle pet minuta na semaforu bilo je 0:2, a za to je bio zaslužan domaći igrač Malij koji je autogolom presudio Kazahstanu.

U grupi jedan Lige D igraju još Letonija i Andora, čiji je meč na programu od 20.45.

Srbija će debi u Ligi nacija imati u petak, kada će se od 20.45 sastati sa Litvanijom.