VRHUNSKA PARTIJA: Dmitrović izludeo Grizmana i Atletiko!

15.09.2018

14:21

Fudbaleri madridskog Atletika i Eibara odigrali su nerešeno 1:1 (1:1) u utakmici četvrtog kola Primere, a blistao je srpski golman u redovima gostiju Marko Dmitrović.

Naš čuvar mreže doveo je do ludila Grizmana i drugove... Činio je čuda na golu i imao je nekoliko strašnih intervencija.

Eibar je poveo u 89. minutu preko Serhija Enrika koji je pred golom iskoristio lošu intervenciju Jana Oblaka i odbrane svog čuvara da zatrese mrežu za 1:0.

Atletiko je uspeo da izjednači u četvrtom minutu sudijske nadoknade. Uz mnogo sreće Borha Moreno došao je do lopte pošto ju je njegov saigrač promašio, a Moreno prihvatio i šutirao po zemlji iz kaznenog prostora.

Eibar je trenutno na 11. mestu sa četiri boda iz četiri kola, dok je Atletiko Madrid četvrti sa jednom pobedom, dve nerešene utakmice i jednim porazom,

Dmitrović je još jednom pokazao da je golman za velika dela...