Radonjić grejao klupu, dao ga Le Talek!

26.09.2018

19:37

Fudbaleri Olimpika iz Marseja bili su bolji na svom terenu od ekipe Strazbura (3:2), a ovaj triler meč Nemanja Radonjić posmatrao je sa klupe.

RepublikaFoto: crvenazvezdafk.com

Srbin nije dobio priliku da zaigra u ovom zanimljivom susretu. Gosti u u 84. minutu stigli do 2:2, ali je Žermen u 89. minutu uspeo da pogodi i tako domaćima donese sva tri boda.

Marsej je imao igrača manje jer je crveni karton zaradio Amavi, a pored Žermena golove su postigli Paje (penal) i Sanson.

Radonjić je do sada zabeležio dva nastupa za tim iz Francuske.

Kane i Monpelje su podelili bodove (2:2), a gol za goste na ovom meču postigao je bivši fudbaler Crvene zvezde Demijan Le Talek. Petar Škuletić upisao je asistenciju.