NEJMAR PLESAO: Zvezda videla moćni PSŽ, pamti se i Marinov gol

03.10.2018

18:45

Težak poraz na "Parku prinčeva"... U drugom kolu Lige šampiona fudbaleri Crvene zvezde poraženi su u gostima od ekipe PSŽ-a - 6:1 (4:0).

Ovo je realnost... Šampion Srbije jednostavno nije mogao da parira milionerima iz Pariza. Posle prvih 20 minuta, domaći su krenuli da melju ekipu Vladana Milojevića. Tuhel je na teren poslao najjači tim, i time pokazao koliko respektuje rivala, a onda je krenuo ples. Nejmar je postigao dva gola za dva minuta (21. i 22. minut) a onda su Kavani i Di Marija pogađali u prvih 45 minuta.

Zvezda je bila stisnuta, a rival ih je baš impresionirao.U nastavku Borjan je u nekoliko navrata sjajno branio, a posle odlične akcije u 70. minutu upisao se i Mbape za 5:0.

Crveno-beli će ovaj meč pamtiti i po prvom golu u Ligi šampiona. Marko Marin je u 74. minutu pogodio mrežu Areole i tako popravio utisak iz Pariza.

Tačku na ubedljivu pobedu domaćih stavio je Nejmar. Brazil je još jednom pogodio iz slobodnog udarca za svoj het-trik i 6:1

Naredni meč Zvezda igra 24. oktobra protiv Liverpula na "Enfildu".

Drugo poluvreme: Nejmarov het-trik

90. minut - Utakmica je završena!

82. minut - Nejmar izlazi u igri je Dreksler.

81. minut - GOOOOLLLLLL - Nejmar ponovo iz slobodnjaka za het-trik.

78. minut - PSŽ nastavlja da drži loptu.

74. minut - GOOOOLLLLLL - Marin je postigao sjajan gol, prvi gol za Zvezdu u LŠ - 5:1!

70. minut - GOOOOLLLLL - Sjajna akcija, Mbape je uspeo da pogodi - 5:0.

64. minut - Marin je dobro prošao, šutirao je, ali je Areola bio na mestu.

51. minut - Sada je Njemar imao odličnu šansu, ali je Borjan opet sačuvao mrežu.

48. minut - Mbape je šutirao, Borjan je ponovo na mestu.

46. minut - Na terenu su Babić i Pavkov, iz igre su izašli Savić i Simić

Prvo poluvreme: Moćni PSŽ

45. minut - KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

42. minut - GOOOOOLLLLL - Posle dobre akcije Di Marija je sa svega nekoliko metara ubacio loptu u mrežu.

38. minut - Šutirao je Simić sa distance, ali je lopta otišla preko gola.

37. minut - GOOOOLLLL - Zvezda nije izbacila loptu, a Kavani je to iskoristio - 3:0!

29. minut - Nejmar nastavlja da igra dobro, ponovo je Brazilac pretio.

22. minut - GOOOOOLLLL - Nejmar još jednom! - 2:0 na "Parku prinčeva".

21. minut - GOOOOLLLL - Nejmar je izveo slobodnjak i pocepao Borjanovu mrežu!

15. minut - Mbape je šutirao, Borjan je na mestu.

14. minut - Zvezda ne može da zadrži loptu.

9. minut - Borjan je loše izbacio loptu, naleteo je Mbape, ali nije pogodio metu.

8. minut - Čaušić je tukao ka golu domaćih, ali nije bilo opasnosti.

7. minut - PSŽ drži loptu u svom posedu, ali nema ozbiljnog napada.

4. minut - Nejmar je centrirao, a Kavani nije uspeo da stigne loptu.

2. minut - Zvezda je odmah na startu meča izašla visoko u presing.

1. minut  - Utakmica je počela!

18.30 - Na krovu stadiona nalaze se snajperisti...

RepublikaFoto: ST/ D.OSTOJIĆ

18.25 - Kako se "delije" provode u Parizu, vidite OVDE.

18.14 - Pesma "delija" se čuje u gradu:

17.59- Tri prsta u Parizu:

17.54 - "Delije" se okupljaju:

17.42 - Evo i sastava timova:

PSŽ: Areola - Menije, Kimpembe, Tijago Silva, Bernat - Verati, Rabio - Mbape, Nejmar, Di Marija - Kavani.

CRVENA ZVEZDA: Borjan - Stojković, Savić, Degenek, Rodić - Jovičić, Krstičić - Simić, Čaušić, Marin - Ben.

17.30 - Bivši igrač Crvene zvezde Demijen Le Talek došao je da podrži crveno-bele:

17.21 - Policija ja na svakom koraku u Parizu:

RepublikaFoto: republika

17.15 - Omladinci Crvene zvezde su poraženi od vršnjaka iz PSŽ-a (2:1), a ovaj meč gledao je Nikolas Anjelka.

17.10 - A kako meč sa crveno-belima čeka Kavani?

RepublikaFoto: Srpski telegraf

17.01 - Zabrana je tu, ali jasno je da će Zvezda imati podršku. O čemu je reč pogledajte OVDE.

17.00 - Dobar dan i dobro došli na naš blog posvećen utakmici u Parizu. Jedno je sigurno, Zvezdi neće biti lako na "Parku prinčeva".