Napoli upisao tri boda u 90. minutu: Goleada u Londonu: "Milioneri" ubedljivi protiv Monaka

03.10.2018

18:57 >> 21:02

Drugo kolo Lige šampiona donelo je zanimljive rezultate, a najzanimljivije je što je Napoli savladao Liverpul golom Insinje u 90. minutu.

Leo Mesi

Najviše golova viđeno je u Londonu, gde je Barselona gostovala Totenhemu, bilo je 2:4.

Mesi je bio dvostruki strelac, a za Blaugranu su pogađali još Kutinjo i Rakitić koji je postigao fenomenalan pogodak. Na drugoj starni Kejn i Lamela strelci za Totenhem.

Ubedljiv je bio i Dortmund na domaćem terenu  Larsen, Pako Alkaser i Rojs su bili strelci za „milionere“ protiv Monaka.

Naredno kolo Lige šampiona na programu je 23. i 24. oktobra.

Grupa A

Atletiko Madrid - Klub Briž 3:1 (Grizman 28. Groeneveld 39. Grizman 69. Koke 94. minut)

Borusija Dortmund – Monako 3:0 (Larsen 51. Alkaser 72. Rojs 92. minut)

Grupa B

PSV – Inter 1:2 (Rosario 27. Naingolan  44. Ikardi 60. minut)

Totenhem – Barselona 2:4 (Kutinjo 2. Rakitić 28. Kejn 50. Mesi 56. 90. Lamela 66. minut)