SERIJA A: Lacio srušio Parmu, Sergej standardan, Atalanta se prošetala kroz Veronu!

21.10.2018

15:45

Fudbaleri Lacija savladali su na gostovanju Parmu rezultatom 2:0 u devetom kolu Serije A.

Sergej Milinković Savić

Lacio je prekinuo dobar niz Parme, i slavio na ovom teškom gostovanju. Ćiro Imobile je doveo goste u vođstvo sa bele tačke u 81. minutu, da bi Argentinac Korea stavio tačku u poslednjim sekundama meča. Sergej Milinković Savić je bio na terenu svih 90 minuta, odigrao je solidan meč, ali ne nivou prošle sezone.

Atalanta je bila ubedljiva Veroni, Kjevo je stigao samo do počasnog pogotka (1:5), dok su Bolonja i Torino podelili bodove (2:2).

U prvoj utakmici dana Frozinone i Empoli, odigrali su meč bez pobednika u kome su gledaoci uživali u golovima. Rezultat je bio 3:3.