LŠ: Poker Dortmunda, PSŽ iščupao bod!

24.10.2018

21:00

Pored utakmice koja je u Srbiji izazvala najviše pažnje, Liverpul - Crvena zvezda, odigrano je još pet utakmica u istom terminu.

Fudbaleri Borusije Dortmund

Borusija Dortmund je demolirala Atletiko Madrid na svom terenu rezultatom 4:0. Redom su pogađali Aksel Vitsel, Rafael Gareiro, Džejdon Sančo i ponovo Gareiro.

GRUPA A

Klub Briž - Monako 1:1 (Sila 32. Veslej 39. minut)

Borusija Dortmund - Atletiko Madrid 4:0 ( Vitsel 38. Gerereo. 73. 89 Sančo 83.minut)

Fudbaleri Barselone slavili su na svom terenu nad Interom rezultatom 2:0. Posle sjajnog centaršuta Luisa Suaresa Rafinjase najbolje snašao zakucao loptu u mrežu u 32. minutu susreta, tačku na meč u 83. minutu stavlja Đordi Alba. Više o meču PSV Totenhem pročitajte OVDE.

GRUPA B

PSV - Totenhem 2:2 (Lozano 30. Lukas 39. Kejn 55. De Jong 87. minut)

Barselona - Inter 2:0 (Rafinja 34. Alba 83. minut)

Fudbaleri Napolija uspeli su da donekle ukrote Pari Sen Žermen pošto su renizirali u Parizu rezultatom 2:2. Lorenco Insinje je lobovao Areolu za vođstvo Italijana od 29. minuta.

PSŽ uspeva da izjednači autogolom, Mario Rui je uklizao u želji da izbaci loptu, ali ona završava u mreži. Od 77. minuta Napoli je opet poveo, Dris Mertens je sjajno iskoristio odbitak. U nadoknadi vremena PSŽ uspeva da iščupa bod u nadoknadi vremena preko Anhel Di Marije.

GRUPA C

Liverpul - Crvena zvezda 4:0 (Firmino 20. Salah 45. 51. Mane 80.minut)

PSŽ - Napoli 2:2 (Insinje 29. Rui (a.g) 61. Mertens 77. Di Marija 93. minut)

Fudbaleri Porta odneli su tri boda iz Moskve pošto su slavili rezultatom 3:1. Prvo su gosti u 26. minutu načeli mrežu domaćina kada je Musa Marega rutinski je realizovao penal.

Portugalci dupliraju vođstvo sjajnim udarcem Ektora Herere u 35. minutu, ali samo tri minuta kasnije Anton Mirančuk vraća ruski tim u meč.

Međutim  Manuel Korona preciznim udarcem pod prečku doneo je Portu 3:1 u Moskvi.

Galatasaraj i Šalke su odigrali bez golova.

GRUPA D

Lokomotiva Moskva - Porto 1:2 (Marega 26. Herera 35. Mirančuk 38. Korona 47. minut)

Galatasaraj - Šalke 0:0