RASPRŠENI SNOVI: Omladinci Crvene zvezde kapitulirali pred Liverpulom!

06.11.2018

14:53

Omladinci Crvene zvezde izgubili su od vršnjaka iz Liverpula rezultatom 2:0 u okviru 4. kola Lige šampiona za mlade.

Detalj sa utakmice omladinaca

Liverpul od prvog minuta bio daleko konkretniji i opasniji na terenu, mučili su se mladi defanzivci Zvezde. Ponovo je Joveljić bio ključni igrač, ali nije danas išlo. Posle početnog odmeravanja snaga uhvatili su crveno-beli ritam, najbolji fudbaler Zvezdinih omladinaca je preuzeo inicijativu, ali lopta nije htela u gol.

Nažalost, "Redsi" su prvu priliku uspeli da pretvore u gol, Gordić se nije snašao posle centaršuta protivnika, direktno je dodao Džonsu koji dovodi Liverpul u vođstvo u 68. minutu.

Samo 4 minuta kasnije je pao još jedan gol, nažalost su ga postigli igrači Liverpula. Levi bek Luis je raspalio po lopti i ona je pogodila rašlje gola crveno-belih.

Ovo je ujedno bio poslednji pogodak na golu iako je Terzić u poslednjim trenucima imao priliku da ublaži poraz.